Vodnář - Horoskop 2014

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Charakteristika Vodnáře

Vodnář je vzdušné znamení. Důležitými prioritami v životě jsou pro něj originální a nápadný životní styl a přátelství. Přátel však tito zrozenci naproti tomu nemívají mnoho, je to nejspíš tím, že dávají přednost kvalitě před kvantitou. Je těžké se s nimi sblížit, kličkují a neodhalí se nikomu jednoduše.  Obávají se totiž případného zklamání a zranění. Jsou idealisté a vizionáři, mají sklony předstihnout svou dobu, silnou touhu po pokroku a bývají humanisté. Jejich myšlení je netradiční a orientováno do budoucnosti, obvykle mívají předtuchy díky své silně vyvinuté intuici. Sice lpí na morálních hodnotách, ale tradiční přístupy jim nejsou vlastní. Stále mají snahu a touhu přicházet s něčím novým, neotřelým. Bývají špatně přizpůsobiví ostatním, razí si vlastní cestu a nepochopení ze strany společnosti je může skličovat.  Nesnášejí, když je někdo podceňuje. Jejich negativem je neustálé moralizování, druhé se snaží měnit a opravovat. Touto svojí vlastností také často narážejí a způsobují konflikty v mezilidských vztazích.

Pracovně se uplatňují v různých oborech, ale spokojenost nalézají jen v takovém zaměstnání, které jim umožňuje osobní rozvoj a pokroky. Jsou intelektuálně založení, v lásce a vztazích potřebují otevřenost, komunikativnost a také upřímnost. Představují prapodivnou až nepochopitelnou směsici praktičnosti, chladu, citu a občasného šokujícího nekonvenčního chování, ve kterém si libují.  

Horoskop na rok 2014 pro Vodnáře

V loňském roce cítili Vodnáři velkou touhu prosadit se. V tomto roce by se především neměli zaleknout překážet a zaleknout nových oblastí, které je čekají. Jsou to většinou velmi schopní lidé, kteří ale mají obtíže se svým sebevědomím. V tomto roce je pro Vás důležité, abyste si stanovili, co je Váš cíl a čeho chcete dosáhnout. Objevte svou vnitřní svobodu a věnujte se činnostem, které Vás baví a naplňují. Zbavte se svých naivních postojů a staňte se více obchodníky. Dělejte něco prospěšného pro své okolí a zbavte se strachu, který Vás brzdí. Snažte se myslet pozitivně a vychutnávat si své úspěchy. Vaše touha vyniknout bude letos zřejmě veliká.

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Téma partnerství se pro Vodnáře v roce 2014 otevře především až od měsíce března. Nezadaní Vodnáři budou mít šanci potkat nový protějšek právě v průběhu měsíců března, dubna a května. Zejména květen by měl být v tomto ohledu pro Vodnáře převratný. Nové lásky, zamilovávání se i upevňování vztahu stávajícího. Pokud máte stabilního partnera, pak se ho držte, ale zkuste vztah okořenit novými zážitky a možná i nastolit v tomto ohledu nějaké nové podmínky, které by mohli Vaše soužití do budoucna zjednodušit a učinit ho příjemnějším přístavem pohody pro Vás i pro Váš protějšek. Pozor na románky na pracovišti.  

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

Nejen v tomto roce si dávejte pozor především na nohy a lýtka, na jejich zranění a nemoci. Vodnáři mívají sklony také k onemocnění srdce, poruchám srdečního rytmu, k potížím s krevním oběhem a s vysokým krevním tlakem. Na oblast kardiovaskulárních chorob a onemocnění by tedy měly být také opatrní a dbát na svůj zdravotní stav. V první polovině roku je to přímo Váš momentální úkol, naučit se milovat a pečovat o svoje zdraví.

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

Tento rok bude pro Vodnáře hodně o tématu peněz, nová práce nebo nové nabídky by se mohly objevit v měsíci srpnu. V září budete hodně kreativní a mít spoustu nápadů. Usilovně pracujte a nepropadejte panice. Peníze jsou koneckonců oběživo, pokud se Vám tedy podařilo udělat si v minulosti nějaké dluhy, pak se nedá nic dělat a bude třeba je splatit. Peníze prostě budete muset v tomto roce řešit. Máte jednání s bankami a úřady? Chcete investovat? Pak všechny své kroky důsledně promýšlejte. Myslete hlavně na to, abyste se dále nezadlužovali. Nebojte se realizovat svá přání a sny a v září chyťte příležitost za pačesy. Nelekejte se překážet ani nových oblastí působnosti.