Váhy - Horoskop 2014

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Charakteristika Váhy

Toto vzdušné znamení reprezentuje rovnováhu duše a těla, jsou znamením spravedlnosti, ale ve skutečnosti je toto znamení  dosti rozporuplné. Tak jako kolísají misky na Vahách, tak nějak podobně se chovají i tito zrozenci. Jednou vyrovnaní a klidní, za chvíli nervózní a deprimovaní. Zčásti jemní, laskavý a mírumilovní, z druhé části hádaví, nevychovaní a nepříjemní. Jsou inteligentní a sečtělí, zároveň dokážou být naivní a nedomýšlet následky svých činů. U zrozenců tohoto znamení je pro jejich životní spokojenost důležité, aby si dokázali udržet rovnováhu ve všem, co dělají. Mají vyvinutý smysl pro spravedlnost a jsou schopni kompromisů. Jsou pravdomluvní a milují harmonii.

Láska je pro ně v životě velmi důležitá, milují svoji svobodu, ale jen neradi tito zrozenci žijí sami. Mají potřebu budovat teplo domácího krbu a pevné rodinné zázemí. Potřebují být s někým citově spojeni a nejraději by se k někomu pořád tulili. Bývají vynikajícími partnery. Rádi tráví čas se svojí rodinou a přáteli. Váhy rády pracují v týmu, je pro ně vhodnější klidné a pohodové zaměstnání. Dokážou zvážit své síly a nepřeceňují se zbytečně. Někdy se dlouze a namáhavě rozhodují, to způsobuje, že některé životní šance jim mohou proklouznout mezi prsty. Špatně snášejí stres a disharmonii, nesmí zapomínat na odpočinek a víc než jiná znamení by si měli dávat pozor na nadměrnou konzumaci alkoholu.      

Horoskop na rok 2014 pro Váhy

Začátek roku zrozencům ve Vahách dopřeje dostatek klidu a harmonie. Hned první týdny nadcházejícího roku 2014 jsou přímo ideální pro vymýšlení nových plánů a zvážení razantních kroků, které by mohly Váš život obohatit a posunout na novou a lepší úroveň. Příjemný nástup nového roku může být však přerušen příchodem nemoci nebo neočekávané psychické zátěže. V těchto nelehkých chvílích Vahám budou oporou především jejich blízcí přátelé a blízké i vzdálenější příbuzenstvo. Váhy by se v takovémto případě neměly vůbec rozpakovat přijmout v nelehké době jejich podporu a nabízenou pomocnou ruku. Druhá polovina nadcházejícího roku bude především ve znamení rekapitulování dosavadního života, úspěchů, směrování životní cesty a všeobecně toho, čeho se jim podařilo v jejich životě dosáhnout. Ke konci roku se může objevit nová láska a se zamilovaností i spousta energie a nadšení do nových činností.

Horoskop 2014 - Láska a vztahy    

Váhy jsou velice citově založenými jedinci. Touží po radosti, souznění a nových zážitcích. Mínusem je jejich někdy přílišná bezstarostnost a lehkomyslnost. Příjemné je to v tomto ohledu to, že tento jejich nadhled ulehčí mysli nepodstatným problémů, nepříjemné ovšem na druhou stranu bývá, že často opomenou i ty podstatné věci a záležitosti. Počátek roku bude i v oblasti vztahů a lásky pro Váhy poklidný. Následné nepříjemnosti se stanou zatěžkávací zkouškou jak pro Váhy samotné, tak pro jejich okolí, nebudou-li se však zbytečně vzpírat nabízené pomoci, vše dobře dopadne. Druhá polovina roku bude ve znamení rekapitulace věcí minulých a také plná plánů do budoucích dnů. Pozor na žárlivost v partnerském vztahu. Váhy začnou mít zřejmě neblahý pocit, že svého současného partnera ztrácejí. Neřešte však situaci s horkou hlavou a nátlakem, raději se uklidněte a případné podezření řešte s rozmyslem, v klidu, racionálně a bez hysterických scén a výlevů. Konec roku může přinést v oblasti mezilidských vztahů nový elán, zamilovanost i lásku.  

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

Zásah a oslabení v oblasti energetické a zdravotní se objeví v první polovině roku. Nepodléhejte stresu a depresím, ale situaci řádně a důsledně řešte, zdraví máte jen jedno a je koneckonců tou nejdůležitější hodnotou pro spokojený život partnerský i pracovní. Oporu a pomoc nabídnou příbuzní i přátelé, s jejichž pomocí nastalé těžkosti překonáte, abyste v druhé polovině roku a zejména pak jeho konci již nabrali plné síly a vyrovnanost pro všechny Vaše plány. Konec roku by mělo být období, kdy si budete plnými doušky užívat energie a nového životního elánu, který Vám dodají nové životní plány a možná i nový vztah. Energie pro další nadcházející rok byste tedy měli mít dostatek.     

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

Váhy jsou schopné a pracovité a tak se skvěle uplatňují v celé řadě oborů. Uplynulý rok 2013 byl pro Váhy hodně zaměřen na téma práce a vydělávání peněz a v tomto trendu budou i v  roce 2014 pokračovat a s velkou pravděpodobností i rok 2015 by měl být na toto téma. Pokud jste v roce minulém získali novou práci, pravděpodobně si nyní Vaši pracovní pozici upevníte nebo si i polepšíte ve smyslu povýšení nebo navýšení Vašeho platu. V případě, že hledáte nové uplatnění, tak i v těchto záležitostech by se Vám mělo dařit, ačkoliv budete muset vyvinout úsilí, abyste svých vytyčených cílů plně dosáhli. Vynaložená energie se Vám však vyplatí a vrátí. Důležité je zachovat klid a věnovat plnou pozornost svým úkolům.