Střelec - Horoskop 2014

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Charakteristika Střelce

Zrozenci ve znamení Střelce bývají milý, bodří a dobrosrdeční lidé, kteří nezkazí žádnou zábavu. Nemají rádi přetvářku a klam, svoje jednání prožívají upřímně.  Obvykle bývají Střelci velmi neposední a rychlí jedinci. Dá se říci, že svým způsobem jsou hazardními hráči života. Milují risk a vzrušení.  Jsou aktivní, snadno navazují kontakty s druhými lidmi a zajímají se o jejich život. Jsou lidmi, kteří vyznávají svobodu, váží si té vlastní, ale zároveň ji dovedou poskytnout i ostatním. Potřebují kolem sebe vzruch, život a pestrost. Tito lidé bývají obvykle dobrosrdeční a přející, často se angažují v dobrovolnické činnosti. Jsou pořádkumilovní a systematičtí, v zaměstnání se dobře uplatňují, pokud nejsou omezováni a mohou mít dostatečný rozlet. Někdy by jim prospělo být více diplomatičtí a promýšlet svá slova. Určitě by Vás však nechtěli ranit nebo Vám svými slovy ublížit, někdy jsou prostě jen maličko netaktní.

Střelci jsou aktivní a hraví, nic v životě se nesmí opakovat.  Jsou rádi tam, kde se něco zajímavého děje a také se rádi pohybují ve světě prominentů a známých osobností. Střelci jsou rození dobrodruhové a mají rádi změny a výzvy. Potřebují hodně pohybu a cestování, radost jim udělá dárek v podobě společenské hry nebo právě cokoliv, co se týká jejich vášně pro poznávání nových míst a krajin. Střelci jsou romantici a hledají pravou lásku. Když na to však přijde, dokážou si i stejně dobře vystačit i sami.

Horoskop na rok 2014 pro Střelce

Nadcházející rok 2014 bude pro Střelce poměrně náročný, budou muset zachovat veselou mysl v každé situaci. Je důležité, aby nepodlehli svým vnitřním trápením a smutkům, to by se totiž neblaze odrazilo na jejich zdravotním stavu. Rada pro Střelce pro tento rok je především, aby měli stále na paměti svůj cíl a stejně jako vystřelený šíp se mu snažili co nejvíce přiblížit. Nebušte na nikom zbytečně nezdravě závislí a myslete na své zdraví. Ve Vašem životě se blíží velké změny, a pokud se na tuto situaci dobře psychicky i fyzicky připravíte, pak by Vás měly čekat tři velice úspěšné roky, které Vám změní život od základů. V první polovině roku si budete muset dávat pozor na finance a na jednání s úřady. Investice, které mají pro tento rok v plánu, by si zrozenci ve znamení Střelce měli dobře promýšlet. Ti, ze Střelců, kteří mají to štěstí a mají po svém boku stálého partnera, by se ho v tomto roce měli rozhodně držet, neboť jim poskytne tolik potřebnou oporu a lásku i v letech následujících .

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Tento rok nebude pro Střelce jednoduchý a to ani v oblasti vztahů. Někdy budou mít Střelci v tomto roce pocit osamění a možná se budou cítit i tak trochu v izolaci. Období vhodné pro lásku nastane v měsíci dubnu a květnu 2014. Ti ze Střelců, kteří lásku hledají, by se neměli bránit pozváním do společnosti, nebo si dát i inzerát. Ze všeho nejdůležitější je ale mít hezký vztah sám k sobě a na to by Střelci neměli zapomenout. Žijte v harmonii sami se sebou i se svým okolím. Mít rád sám sebe, to znamená mít i pěkný vztah, dobré vztahy s rodinou a neznamená to sobectví. Na to tito zrozenci často zapomínají a je to škoda. Zadaní Střelci by měli svého partnera operovávat a věnovat se mu, určitě se to vyplatí, neboť jim to do budoucna přinese klid i hojnost.

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

Na svém zdravotním stavu by měli Střelci v roce 2014 aktivně pracovat. Hlavními doporučeními pro tyto zrozence je nekouřit, nepít přesmíru alkoholu, sportovat a pokud možno se vyvarovat stresu. Hlavní pozornost věnujte svým končetinám a buďte opatrní na úrazy. Věnujte se prevenci obtíží se svaly, klouby a kyčlemi, vyplatí se Vám to nejen nyní, ale i do budoucna. Sportujte, ale nepřepínejte se, s pohybem to raději nepřehánějte. Pracujte rovněž na své imunitě a věnujte se tomu, čím se stravujete. Zachovávejte si svůj smysl pro humor, hodně se smějte, nezapomínejte si dělat radost drobnostmi, mějte se rádi a to vše Vám dodá dostatek energie, kterou budete potřebovat pro řešení každodenních starostí v roce 2014.

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

Už od počátku roku budou pro Střelce důležitým tématem finance. Tito zrozenci by si měli udělat pořádek ve svých účtech a složenkách. Pozor na staré resty a nedoplatky, mohli by se Vám nevyplatit. Tento rok se raději držte zpátky, nikomu nepůjčujte, ale ani si sami nepůjčujte vyšší částky, rozmach v této oblasti pro Vás bude až v roce příštím. V tomto roce zapracujte na svém rozvoji, pokud přijde nabídka pracovní cesty do zahraničí, určitě neváhejte. Učte se, choďte na přednášky, dále se vzdělávejte, na věku nezáleží. K energii peněz se letos budete muset postavit velice zodpovědně. Dejte si do pořádku své platby a výdaje, bankovní účty a hlídejte si majetek. Při případných ztrátách hlavně zachovejte klid a rozvahu, protože nové možnosti a nabídky jsou již na cestě. Je vhodné období na to, dát o sobě vědět a rozšiřovat si obzory. Probíhá také období, kdy můžete potkávat nové partnery pro obchod a podnikání.