Štír - Horoskop 2014

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Charakteristika Štíra

Štíři bývají neuvěřitelnou zásobárnou energie, kterou disponují. Symbolizují neuvěřitelnou vnitřní sílu, odvahu a nezlomnost těla i duše. Pokud tyto vlastnosti tento zrozenec dokáže plně a pro sebe vhodně fyzicky i emocionálně využít, dobře je ovládnout a zvládnout, pak bývá pak velice úspěšným jedincem. Jestliže však není příliš schopen s touto jemu vlastní energií pracovat, může to následně vést k jeho typické rozmrzelosti, zádumčivosti a žárlivým scénám. Většina Štírů je schopna hlubokého, pronikavého a analytického myšlení. Mají potřebu přijít věcem a problémům na kloub. Chtějí všechno nebo nic, nedělávají kompromisy. Pro ostatní bývají atraktivní a vzrušující, disponují kouzlem osobnosti a obrovskou sexuální energií. Láska, sexualita a vztahy jsou pro Štíry velmi důležité. Tělesnou oblastí Štíra jsou genitálie, což může vysvětlovat jejich sexuální pověst, to však neznamená, že každý Štír by musel být nutně sexuálním maniakem. Pod jejich ohnivou maskou se často skrývá chlad, odstup a nedůvěra. Umírněnost není zrovna vlastnost, které by se Štírům dostávalo dostatečně. Musí se jí učit jak ve stravě, tak v konzumaci alkoholu, v práci, sportu i milostném životě. Štíři mívají vyvinutou silnou vůli, jakmile si něco usmyslí, potom jen velice těžko jim to někdo může vyvrátit nebo je svést z jimi jasně vytyčené cesty. Štír nedělá nikdy nic jen napůl, právě v tom je jeho síla, ale zároveň i slabost. Štír bývá nerad klamán, pokud už Vám jednou dá svoji důvěru, pokuste se ji raději nezklamat. Zraněný Štír dokáže dlouho plánovat pomstu a ublížit vám v tom nejméně čekaném okamžiku právě na tom nejcitlivějším místě.

Horoskop na rok 2014 pro Štíry

Štíři budou nuceni hned z počátku roku řešit obtíže s přáteli. V řadách jejich přátel se totiž objeví zlé sémě a pomstychtivost těchto zrozenců bude zase jednou chtít vyniknout. Buďte však pozorní a opatrní, ne každý, komu nasloucháte říká pravdu, nehledejte viníka tam, kde není. Všechny informace si důsledně ověřujte. To, že poukážete na někoho nevinného by mohlo mít fatální důsledky. Po tomto překotném začátku roku byste si měli užívat trochu klidu a pohody v kruhu přátel. Je to doba vhodná pro Vaše koníčky a kamarády. Dávejte si však pozor na rivaly v práci. Druhá polovina roku bude celkově pohotovější a měli byste se dočkat finanční odměny nebo povýšení v práci. Plány do budoucna by mohly trochu přibrzdit obtíže v rodinném kruhu. Konec roku bude celkově pro Štíry v duchu změn a nových začátků. Spousta věcí ve Vašem životě se bude měnit. Je to i jejich Štíří podstata, která je žene neustále do nových dobrodružství a hledání nových životních cestiček.

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Jaro bude pro Štíry v roce 2014 velmi emotivní. Měli by si dávat pozor na své nálady a kdo má partnera Štíra, měl by si ho v tomto období více hlídat. Zadaní Štíři by se měli svému partnerovi dostatečně věnovat a neohlížet se jinde. Mějte na paměti, že i Váš protějšek je jen člověk, dělá chyby a občas potřebuje od Vás obejmout a také to, abyste si vyslechli jeho radosti i strasti. Láska a vnitřní spokojenost spolu úzce souvisí. Ti ze Štírů, kteří partnera nemají se po něm v období jara a léta budou poohlížet a více než kdy jindy o tomto tématu přemýšlet. Věnujte se svým přátelům, avšak nepůjčujte jim peníze. To bývá ta nejkratší nejbezpečnější cesta k tomu, přítele ztratit a tak to mějte na paměti.V průběhu února se věnujte budování svého domova.

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

To bude pro Štíry v tomto roce velké a poměrně důležité téma. Měli by se zamyslet nad tím, co už v minulosti dokázali a vytyčit si cíle do budoucna. Kdo doposud uvažoval o změně zaměstnání a neudělal to, ten k tomu kroku v tomto roce jistě přikročí a zaměstnání změní. Dobré je také nezapomínat na kurzy a vzdělávání. Věnujte se navštěvování takových kurzů a pokud na to nemáte dost času, přečtěte si aspoň inspirativní knihu nebo se vzdělávejte bez počítač. Je ten pravý čas změnit práci, povýšit, začít více vydělávat. Nepromarněte svou šanci, uvědomte si, v čem jste dobří a zajistěte si svoji pozici.Pokud si skutečně uvědomíte oblast, ve které se Vám může dařit, pak budete i úspěšní a budete lépe vydělávat.

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

V oblasti zdravotní by nemělo u Štírů docházet k výraznějším výkyvům. Štíři hodně vydrží, ale myslete na to, že jestli se některé dveře zavírají, pak jinde se jiné otevírají a tak se změnami příliš neotálejte – to se týká v tomto případě hlavně pracovních vztahů. Udělejte si plány, jak zkvalitnit svůj domov. Rok 2014 je pro Štíry ve znamení úklidu a to především úklidu mentálního. To znamená udělat si pořádek v hodnotách a v tom, čemu chcete svůj život skutečně věnovat. Pozitivní myšlení by Vám mělo pomáhat a také poznáte nové lidi, kteří Vám svým elánem nejen dodají energii, ale i budou dobrými kontakty do budoucna.