Ryby - Horoskop 2014

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Charakteristika Ryb

Ryby jsou osobnosti narozené pod vládou vodního živlu. Jsou citlivé, jemné a klidné povahy. V životě touží po harmonii, mívají soucit s druhými a často také mívají silně vyvinutou intuici. Rády pomáhají ostatním, jsou schopny upřednostnit potřeby druhého před těmi svými a potřebují se cítit užitečné. Mají bohatě vyvinutý svůj vnitřní svět. Jsou snílci, kteří na své okolí mohou někdy působit až naivně. Bývají sentimentální a povahy jsou skromní a milí. Životem obvykle proplouvají snadno, pokud si tedy zbytečně nekomplikují denní starosti i radosti svojí přehnanou citlivostí. Ryby bývají skromné, až stydlivé, nerady na sebe poutají pozornost. Jsou mimořádně štědré a bývají ochotny pomoci svým přátelům i rodině.  Bývají obdařené kreativitou, která se uplatňuje jak při řešení životních situací, tak v umění. Všeobecně se jim obvykle dobře daří v disciplínách, jako je výtvarné umění, hudba, herectví. Pokud se některému z těchto oborů přímo nevěnují, pak k těmto oborům alespoň mívají kladný vztah a najdeme je jako časté návštěvníky výstav a divadelních představení.

V zaměstnání se uplatňují v různorodých oborech. Bývají úspěšní, jen si musí dát dobrý pozor na kritiku ze strany nadřízených a kolegů. Ta by se jim mohla stát zbytečně osudnou, musí být opatrné na to, aby se jí nenechaly přespříliš ovlivnit. V lásce jsou Ryby oddané a milující. Jsou stvořené pro plnohodnotný, hluboký a stabilní vztah. Jsou romantické, potřebují něžnost a komunikaci se svými nejbližšími. Očekávají, že ostatní k nim budou stejně otevření, jako jsou oni k nim.    

Horoskop na rok 2014 pro Ryby

Ryby budou mít v letošním roce příležitost převzít kormidlo svého života do svých rukou. V tomto roce se budete muset naučit plnit své slovo a naučit se praktičtějšímu pohledu na život. Vaše snění je příjemné, ale občas každodenním životem špatně slučitelné. Minulý rok byl pro Ryby ve znamení toho pracovat na sobě a v tomto roce budou odměněny podle toho, jak se jim to dařilo a jak na sobě pracovaly. Je možné, že v tomto roce budou Ryby muset řešit nějaké otázky týkající se bydlení a měly by si dávat pozor na soudní spory. Rok 2014 bude Rybám přát v oblasti zábavy, radosti a také vztahů. Nejzásadnější období pro tyto zrozence nastane v období novoluní 1.3.2014. Intuice Ryb bude v tuto dobu na vrcholu. Proto toto období nepropásněte a pokuste se z něj vytěžit co nejvíce.

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Díky působení planet budou již od začátku roku témata lásky, vztahů, mileneckých pout a vztahu k dětem zásadními tématy. Ryby jsou citlivé znamení, hodně se zajímající o esoteriku, vztahy s ostatními a často nežijí úplně nohama na zemi. Pokud budete milé Rybičky pociťovat v tomto roce nespokojenost sami se sebou, zamyslete se, čím by to mohlo být. Není to třeba tím, že dáváte svému okolí zmatené signály? Vážíte si dostatečně sami sebe? Pochopte, že to, jak se Vy chováte k sobě, tak se k Vám chová i Vaše okolí. Jaké si to uděláte, takové to budete mít. Nezdržujte se v situacích, které Vám nevyhovují. Buďte kreativní a vezměte život do svých rukou a to i v oblasti vztahů a lásky. Život je změna. To se budete muset v tomto roce ještě více naučit.

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

Ryby budou muset v tomto roce vystoupit ze své zóny pohodlí a akceptovat i v ohledu práce a kariéry, že život je neustálá změna. Bylo by vhodné si v tomto roce dávat pozor na své finance a vyhýbat se soudním sporům. Je čas pracovat na změně. Možná se ve Vašem okolí objeví někdo s kontakty na cizinu. Popřemýšlejte, není právě vycestování z naší republiky to, co Vás právě teď hodně láká? Nebojte se, protože nízké sebevědomí je právě to, co Vám způsobuje velké množství problémů. Pokud hledáte novou práci, tak zahraniční firma nebo pobyt v cizině jsou pro Vás právě teď to pravé. Ty z Ryb, které mají chuť psát a tvořit by se k tomuto v roce následujícím měly odhodlat.

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

Ryby, které mají nějaký problém se závislostí, by ji v tomto roce měly řešit. Dávejte si pozor na alkohol a nadměrné pití. Ryby by v tomto roce měly vyřešit svůj imunitní systém a lymfatický systém. Dodržujte především Váš pitný režim a také návštěva lázní nebo pobyt u moře by měly Vaše zdraví podpořit. Celý rok posilujte svůj organismus. Nepříjemně zaskočit by Vás mohlo nachlazení, potíže s alergiemi a astmatem. V době pevného zdraví se v klidu zamyslete nad tím, co dalšího a přínosného byste pro svůj zdravotní stav mohly udělat. Pusťte si meditační hudbu, ponořte se do své duše a poproste svoji intuici a vnitřní rádce, aby Vás vedly.