Rak - Horoskop 2014

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Charakteristika Raka

Raci jsou pod vlivem vodního živlu, který působí způsobem, který zrozencům v tomto znamení dodává velkou senzitivitu, citlivost a vnímavost. Typickou vlastností zrozenců Raka je rozkolísanost nálad, která koresponduje s fázemi měsíce.  Raci bývají většinou mírné povahy, hledají v životě silného partnera, o kterého se budou moci opřít a který je povede. Ve vztahu jsou ostýchaví a velice se obávají odmítnutí, proto bývají v navazování blízkých vztahů extrémně obezřetní. Láska pro Raka znamená hodně, přesto nebo však právě proto se často zamotává do milostných x-úhelníků. Bývá však pečujícím, starostlivým a oddaným partnerem, pokud je vztah naplněn k jeho spokojenosti a celkově má velice silně vyvinutou citlivost pro mezilidské vztahy. Pokud si někoho oblíbí, je schopen pro něj udělat prakticky cokoliv. Pokud však zraníte jeho citlivou duši a křehké srdce, pak se odcizí a bude se utápět v depresích.  Na lekce, které od života dostane, Rak nikdy nezapomíná. Dobře si rozumí s ostatními vodními znameními, tedy s dalšími Raky, Štíry nebo Rybami, oporu však nalézá spíše u rozumověji založených znamení Býka nebo Panny. Jakékoliv ztráty v mezilidských vztazích velmi silně prožívají, neboť do nich ze sebe hodně investují.  I přes svoji mírnou povahu se neradi podřizují, bývají rovněž nekonvenční.

Raci jsou typičtí tím, že se řídí svojí intuicí a nechávají se vést pocity. Cit u nich bývá na prvním místě před rozumem. To však neznamená, že by byli nepraktičtí nebo neuměli stát pevně nohama na zemi. Bývají opatrní ve finančních otázkách, stále myslí na zadní kolečka a mívají finanční rezervy. Raci rádi cestují, ale se stejnou radostí se opět vrací domů. Zajímají se o medicínu, esoteriku, umění. Dobře se uplatňují v zaměstnáních, kde mohou o někoho pečovat a kde využijí své citlivosti a empatie. Chcete-li pořídit Rakovi nějaký pěkný dárek, pak zvolte něco do domácnosti, dárek, který zkrášlí jejich byt či dům. Ocení starožitnosti, ale i moderní dekoraci do interiéru. 

Horoskop na rok 2014 pro Raka

Raci jsou pod vládou planety Měsíce. Ten způsobuje pro tyto zrozence jejich typické citlivé vnímání a silnou netrpělivost. Tyto jejich vlastnosti jim mohly způsobit nejednu potíž v průběhu roku minulého, ale následující rok 2014 by jim měl být v mnoha ohledech nakloněn. Při důležitých rozhodnutích, která je čekají především na začátku nové roku, budou ve velké výhodě a vše jim půjde takříkajíc na ruku. Rovněž z konfliktních situací a řešení zapeklitých situací by měli vyplout víceméně dobře a s čistým štítem. Počátek roku 2014 bude pro Raky plný nových zpráv, informací, událostí a rozhodnutí. Věnujte svoji pozornost nejen názorům a rozhodnutím, která činíte ale také tomu, jakými lidmi se obklopujete. Jejich názory Vás ovlivňují, a pokud zvolíte špatně, pak byste mohli svých rozhodnutí litovat. V druhé polovině roku se zrozencům ve znamení Raka bude velice výtečně dařit v oblasti romantické lásky a navazování vztahů.

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Lásky a vztahy prožívají Raci naprosto naplno a to i v případě, že se jedná o lásky platonické. Jejich milostný život je pro ně velmi důležitý a dáte-li jim k tomu dostatek příležitosti a opory, pak Vám mohou nabídnout spoustu čisté lásky. Problémem ve vztazích je jejich náladovost a obvykle také nestandardně vysoké nároky na pozornost jejich partnera. V životě Raků by se mohla počátkem roku objevit nová, silná a důležitá láska. S ní přijde štěstí, zamilovanost, radost, vášeň a také nový elán do života. Nenechte si ji ujít, protože spolu s ní, přijde do Vašeho života nová energie, mějte proto oči otevřené. Kroťte však svoji touhu dostat někoho za každou cenu. Obklopte se přáteli a nenechte si kazit náladu nepřátelskými náladami některých lidí ve Vašem okolí.

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

Náročnější období čeká Raky v průběhu roku 2014 zejména v měsíci srpnu. Tento letní měsíc je bohužel v tomto roce pro Raky spojen se ztrátami a nějakým druhem smutku. Může se jednat o úmrtí v rodině, ztrátu milované osoby či podobnou smutnou událost. V tomto období budou citliví Raci pochopitelně pociťovat ztrátu energie a smutky. V souvislosti s těmito událostmi by si Raci měli dát pozor na svoji vrozenou náladovost a také určitý druh jim typické sobeckosti. Mohli by pod jejich vlivem totiž způsobit nepříjemné situace, které by vedli jen k dalším a dalším ztrátám, kterých by Raci následně opět hořce litovali. Po překonání tohoto poněkud obtížnějšího období se můžete těšit na příliv nové energie a změny, nové nápady, plány, které Vás povzbudí a dodají Vám sílu, kterou budete potřebovat k řešení konfliktních situací ke konci roku.  

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

Rok 2014 nabízí Rakům možnost nových začátků, založených na jejich předchozích zkušenostech. Dařit se bude těm, kteří v minulých letech tvrdě a usilovně pracovali a šli si za svým. Dokud bude v pracovní sféře Raků viset něco nedořešeného, pak je velmi pravděpodobné, že tato překážka jim neumožní posunout se dál a ve svých pracovních a kariérních plánech pokročit. Ke kritice, která přijde, se postavte čelem, nemá Vás jen zraňovat, co když na ní skutečně něco je. Zkuste z ní vyjít a nebude jistě litovat, úspěch se dostaví.