Panna - Horoskop 2014

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Charakteristika Panny

Zrozenci v Panně bývají obdařeni praktičností a rozvahou. V životě se snaží řídit se zkušenostmi, jak už těch druhých, tak svými vlastními.  Jsou to racionálními bytosti, které milují pořádek. Chaos a zmatky jsou jim z duše protivné a snaží se je ze svého života odstranit. Vše posuzují z určitého odstupu, realisticky, sledují dění okolo sebe a rozumně rozmýšlejí, jak rozložit své síly, mají rády systém a řád. Jsou inteligentní, zvídavé až zvědavé, zajímá je poznání všeho druhu. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi starostliví a vždy Vám rádi pomohou, na druhou stranu pomoc neradi přijímají, nechtějí se cítit zavázané. Panny jsou dosti složité znamení a dá Vám práci je pochopit.

Když se na ně podíváte, budete mít často pocit, že je něco trápí, ve skutečnosti tomu tak opravdu je, Panny nezřídka nad něčím dumají a přemýšlejí, řeší své vnitřní konflikty. Tyto konflikty jsou však hybnou silou jejich života a charakteru, které jim nedovolují příliš zabrzdit a povolit. Patří mezi největší perfekcionisty zvěrokruhu. Jsou přátelští a jeví se jako otevření. V životě mají touhu a odvahu zvládat vše na výbornou a snaží se působit vyrovnaně. Ve skutečnosti jsou velice sebekritičtí a nikdy si nejsou jistí, zda vše ve svém životě dělají dobře. Usilují o dokonalost a neustále se pozorují, ne ve smyslu narcismu, ale proto, aby se stali lepšími, než v tuto chvíli jsou. Panny se zaměřují na společnost a na službu. Nikomu nepatří, od nikoho nic nežádají, chtějí být volné. Panny jsou zemské znamení a mezi jejich pozitivní stránky patří usilovnost a spolehlivost, negativy občasná závistivost, kritičnost a malichernost.

Horoskop na rok 2014 pro Pannu

Nový rok 2014 začne pro zrozence ve znamení Panny tentokrát poněkud složitěji. Je dost pravděpodobné, že po stránce zdravotní ani psychické na tom v průběhu měsíců ledna a února nebudou právě ideálně. Z takovýchto nepříjemností a obtíží je však vytáhnou jejich blízcí – rodina a přátelé, možná se objeví i nová důležitá láska. Druhá polovina nadcházejícího roku už bude výrazněji více prožívaná ve znamení klidu, spokojenosti a pohody. Po překonání nejrůznějších těžkostí se následující události ponesou ve znamení klidu a láskyplného souznění. Panny budou mít zřejmě také spoustu skvělých, nových nápadů, ty jim přinesou nejen užitek a výdělek, ale i novou energii!

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Právě na počátku roku, kdy budou Panny procházet složitějším životním obdobím po více stránkách, se z největší pravděpodobností objeví v jejich blízkosti a životě někdo, kdo jim bude v těchto chvílích hodně nápomocen. Pokud z toho nevznikne láska, pak alespoň velmi důležitý a i poměrně silný, pro budoucí roky nezanedbatelný přátelský vztah. Panny by si však měly dát pozor na svoji vrozenou chladnost a odstup, nebo lépe řečeno – na chování, které na druhé působí chladně – tímto by totiž mohly tuto důležitou osobu pro jejich další život odehnat. Druhá polovina roku 2014 je již vyloženě ve znamení pocitů spokojenosti, lásky a souznění. Panny si budou užívat svoji novou zamilovanost anebo trvalou lásku, která také chytne druhý dech. Pozor by si však měly dát na přehnané žárlení na svoji drahou polovičku, takovéto chování a scény by se jim mohly ošklivě nevyplatit. Také je možné, že objevíte v řadách svých přátel nečekaného nepřítele. Nadcházející zklamání bude veliké, ale brzy jej překonáte a půjdete dál.

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

Z tohoto úhlu pohledu Vás opět čeká o něco problematičtější počátek roku, kdy se mohou objevit středně závažné fyzické a zdravotní potíže. Vaši blízcí Vám však budou i v tomto případě nablízku a ochotni pomoci Vám a vyjít vstříc, ať se bude dít cokoliv. Díky nim a možná i díky nově objevenému láskyplnému vztahu se však ze všech komplikací poměrně hodně rychle dostanete. Ve chvíli, kdy už bude vše bezpečně zažehnáno, popadnete druhý den. Dostatek energie a nového elánu do života Vám dodají především Vaše záliby, pokud na to budete mít dost sil a náladu, zkoušejte různá a všelijaká nová dobrodružství, poznávejte nové lidi a navštěvujte Vám do té doby neznámá místa, i to by Vám mělo hodně pomoci. Druhá polovina roku už bude ve znamení výrazně většího klidu. Čerpejte novou energii z lásky a z pocitů naplnění. Užívejte si příjemných časů, které Vám nadcházejí.  

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

Panny bývají praktické, rozumové a přesné. Potrpí si na pořádek, jasná pravidla a jejich pracovitost je rozhodně nepopiratelná. Rádi mají přehled o dění a často je najdeme na vysokých postech a ve vedoucích funkcích. Logické myšlení, trpělivost, zaměření se na detail. To jsou jejich hlavní silné stránky. Panna je ale také známý pedant a dokáže kritizovat způsobem, který druhé dovádí přímo k šílenství. Jste-li však v nesnázích, ochotně Vám vypomůže, jak bude jen moci. Je to jejich vrozený instinkt a životní přirozenost, které je nutí přinést do chaosu řád. V letošním roce by na poli kariéry a pracovních záležitostí nemělo u Pannen docházet k výraznějším změnám nebo výkyvům. Na konci roku bude ten pravý čas pro rekapitulaci a nové výzvy. Všechna rozhodnutí jsou jen na Vás a tak Vám přejeme hlavně dobrý úsudek a hodně spokojenosti.