Lev - Horoskop 2014

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Charakteristika Lva

Lvi, to jsou rození vůdci a nepřehlédnutelné osobnosti s dávkou hrdosti, sebevědomí, ale i arogance a nabubřelosti. Rádi na sebe poutají pozornost a jsou středem zájmu společnosti.  Obvykle jednají s rozmyslem a diplomacií a i když se zlobí a hádají, většinou se přes tyto roztržky také rychle přenesou. Bývají skvělými přáteli, ale zákeřnými a silnými nepřáteli. Jsou idealisté, mají velké ambice a bývají plni tvůrčí energie. Do života si nenechají mluvit, mají své názory, které jsou neochvějné. Jejich negativem je neschopnost kompromisu a arogantní chování, propadnou-li svým negativním vlastnostem, pak následky mohou být katastrofální, jak pro jejich okolí, tak ve výsledku pro ně samotné. „Děti Slunce“ pak zůstávají neoblíbené a samotné. Jejich pozitivem je však jejich dobré srdce a touha pomáhat těm, kterým je ubližováno. Rádi si s opačným pohlavím zahrávají a flirtují, v lásce touží být obdivováni a respektováni takoví, jací jsou. Jsou skvělými milenci, ale jakožto dlouhodobí partneři poněkud problematičtí právě pro svoji sebestřednou povahu. Lásku však prožívají naplno a dramaticky a chtějí, aby o ní také všichni věděli. V práci se dobře cítí v řídící pozici. Mají dobrý organizační talent a jsou dynamičtí. Vyhledávají pracovní kontakty s dalšími ohnivými znameními. Neztrácejí sebevědomí a rozvahu ani v kritických situacích.  

Horoskop na rok 2014 pro Lva

Lvi se hned na počátku nového roku 2014 budou hojně potýkat s problémy v různých oblastech života, podaří se jim je však vyřešit docela rychle v relativním poklidu a spokojenosti. Bude to díky tomu, že řešení těchto obtíží bude víceméně spontánní a s dobrým závěrem pro lví zrozence. Od vyřešení těchto záležitostí a problémů se budou vyvíjet i následující další události. Objeví se nové možnosti a výzvy, které by měly být velice dobře finančně ohodnoceny. Zrozenci ve znamení Lva by však letos měly být obezřetní hlavně v tom ohledu, aby je tento jejich úspěch příliš neoslepil a nestali se příliš namyšlenými. Hlavní radou je: zachovat si čistou hlavu a zdravý úsudek. Jedině tak se Vám podaří nastolit klid a harmonii, kterou pro spokojený život potřebujete. Na konci letošního roku dojde k prozření a opětovnému nastolení klidu, a to jak na poli osobním a rodinném, tak pracovním a kariérním.

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Ohniví Lvi bývají nepřehlédnutelní, vášniví, intenzivní a zábavní společníci. Proto o pozornost nemívají většinou nouzi. Bývá pro ně obvykle typické, že mezi fyzickým sexem takovým a samotnou čistou láskou, vidí veliký a znatelný rozdíl. Partnera k sobě Lev potřebuje takového, aby mu dovolil zazářit a přitom zůstat nezávislou a vnitřně svobodnou osobností. Ke svým partnerům bývají Lvi obvykle štědří a jsou skutečně milujícími protějšky. Letos by se jim ve vztazích mělo objektivně dařit, avšak od poloviny tohoto roku to subjektivně ve vztazích budou mít zrozenci ve Lvu tak trochu jako na divoké houpačce. Jeden měsíc tak, druhý naprosto opačně, zkrátka dosti značně proměnlivé, což může být psychicky náročné a vyčerpávající. Tyto nepřehledné situace se budou týkat nejen vztahů milostných, ale i těch přátelských. Také je třeba dávat pozor na žárlivost, která by napáchala více škody, než užitku. Roli ve vztazích s okolím mohou hrát i vydělávání peněz a lví úspěchy na kariérním poli v průběhu roku 2014. K celkovému zklidnění situace by mělo dojít ke konci tohoto roku, znovunastolení harmonie Lvi naplní naprostým klidem, vyrovnáním a spokojeností. V osobním životě by se Lvům v tomto roce mělo především dařit a tak se naskýtá ideální možnost pokusit se věnovat některým záležitostem, které z nedostatku času možná v minulosti odsunuli trochu na vedlejší kolej. Zkuste si vzpomenout, netíží Vás přeci jen něco?

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

Tento rok bude pro zrozence ve Lvu plný nových a nečekaných výzev a možných cílů. K tomu, aby jich dokázali dosáhnout, však budou potřebovat také dostatek energie a duševní pohody. Milí Lvi, neobávejte se ničeho, neboť Vám bude přáno. Pravděpodobně Vám klid a mír přinesou situace, které se víceméně budou řešit bez Vašeho intenzivnějšího aktivního přičinění. Důležité je, abyste se rozhodovali s chladnou hlavou, to Vám totiž ušetří spoustu starostí a nepříjemných chvilek. S takovýmto zdravým přístupem se Vám podaří užívat si života, rodinné pohody, finanční spokojenosti i spousty nové energie. Nezapomínejte na pravidelný odpočinek, oddech a duševní hygienu. Věnujte se svým koníčkům a nemyslete pořád jen na práci. Dostatek relaxace se Vám mnohokráte vyplatí.     

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

Dařit v oblasti práce a kariéry se bude Lvům zejména v druhé polovině roku 2014. Poté, co se jim podaří překonat obtíže, které se na začátku nového roku objevili. Ty však zdárně zvládnou a pojedou plni sil dál. V období léta a podzimu budou Lvi možná až téměř „opilí svými úspěchy“. To může způsobit, že se ke svému okolí budou chovat nepříjemně, povýšenecky až panovačně. Lvi, neblázněte a proberte se zpátky do reality, protože některé Vaše požadavky jsou už opravdu nesplnitelné. Pokud budete v tomto svém panovačném chování setrvávat, pak se nedivte, že některým osobám se pro změnu zase nebude chtít setrvávat ve Vaší přítomnosti, natož aby Vám nadále pomáhali. Ale takovou situaci jste přeci již v minulosti zažili? Skutečně si přejete, aby se znovu obdobně opakovala? V oblasti finanční jsou Vám planety nakloněny, těšte se na příval peněz. Váš profesní úspěch je nepopiratelný, tak si ho užívejte a nezpůsobujte zbytečné problémy sobě, ani svému okolí..