Kozoroh - Horoskop 2014

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Charakteristika Kozoroha

Kozorozi jsou zemským znamením, reprezentující zralost, uvážlivost, bojovnost a kariérismus. Tito zrozenci jsou uvážliví a zároveň tvrdohlaví. Vše si musí vyzkoušet na vlastní kůži, jinak neuvěří.  Nemají rádi překotné změny a výkyvy, jsou zvyklý na rutinu, kterou si v životě zaběhli. Obvykle jsou schopní a bystří, mívají všeobecný rozhled, jsou stratégové. Postupují pomalu, ale jistě. Ačkoliv by to nikdy nepřiznali, obdiv a zájem jim dělají velice dobře. Nejsou lehkomyslní a typický Kozoroh nikdy nedovolí, aby mu emoce zatemnily mysl, jsou mistry sebezapření. Své vnitřní pochybnosti o sobě samých schovávají za zástěrku arogance a siláckých řečí a gest. Bývají systematičtí.  V záležitostech vzdělání, zaměstnání i lásky postupují po jasných postupných krocích a opatrně, s částečným odstupem. Vždy obdivují ty, kteří vědí, jak se dostat na vrchol. Sami se také snaží vyhýbat se překážkám, které je v dosažení úspěchu brzdí. V případě Kozoroha je to lehkomyslnost, lenost a vztek. Bývají dobrými obchodníky.

Ve společnosti jsou zábavní a rádi se obklopují lidmi, kteří jsou čestní, věrní a mají společné naladění a zájmy. Projevování emocí pro ně není typické, spíše dokazují svoji náklonnost svým přátelům a rodině svými činy a skutky. Pro ty, které mají rádi, udělají cokoliv, i kdyby pro to měli překonat spoustu velkých překážek.

Horoskop na rok 2014 pro Kozorohy

Zrozenci ve znamení Kozoroha to mnohdy v životě nemají lehké. Mají totiž tendence hodně se uzavírat do sebe, ale jsou realističtí, materialističtí a pracovití. Jejich negativy, se kterými v letošním roce budou muset opět pracovat a zlepšovat se v tomto ohledu, jsou jejich pomalé rozhodování a občasné puntičkářství. Rok 2014 bude pro Kozorohy velmi obtížný. Počátek roku bude poněkud rušný. První polovina roku bude plná nápadů a zlepšování Vašeho pracovního postavení. Věnujte také čas sami sobě, svým koníčků a věřte, že načerpaná energie se Vám později bude hodit. Konec roku bude spojen s úspěchem a spokojeností. Budete se cítit výborně a plni elánu do dalšího roku. Uvědomíte si také, že máte kolem sebe skvělé lidi a dobré přátele. Přichází mnoho změn a proto všechny resty a plány dokončujte právě v tomto roce, otevřou se Vám tím dveře k novým příležitostem a věci se budou dávat znamenitě do pohybu.

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Začátek tohoto roku bude pro Kozorohy i ve znamení toho, že si budou muset uspořádat svoje hodnoty. Jsou to peníze? Láska? Nebo zdraví? Co se lásky týká, kozorozi jsou pragmatici. Pokud někdo vymyslel sňatky z rozumu, pak jsou to právě oni. Kozorozi jsou spokojení v roli generálů a vůdců, je to pro ně důležité jak v práci, tak v rodině. V letošním roce budou řešit optimální slaďování osobního a pracovního života, což se jim z velké části k jejich spokojenosti podaří. Pokud Kozorozi doposud nepotkali toho pravého nebo pravou, pak tento rok jim bude docela v tomto ohledu přát. Váš milostný život se stane výrazně lepším i v tom případě, že dlouhodobého partnera už máte. Rozvzpomenete se totiž, proč jste se do něj kdysi zamilovali a možná prožijete i druhé líbánky.  

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

V tomto roce budou zrozenci ve znamení Kozoroha pracovat na tom, aby se jejich finanční i pracovní postavení zlepšilo. V tomto duchu se ponese především začátek roku. Váš osobní rozvoj a snaha spojená se změnami ve Vašem životě se bude odrážet také na Vaší celkové spokojenosti a zlepšování finanční stránky. Někdy je pravda třeba trochu riskovat, ale Vy si v tomto roce své finanční plány určitě dobře promyslete. Vaše rozhodnutí Vás totiž budou provázet po další mnohá léta, tak ať jich raději nelitujete.

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

Po stránce zdravotní a energetické byste se v tomto roce měli cítit jako ryba ve vodě. Změn se bude dít sice opravdu hodně, ale všechny Vám přinesou spokojenost a energii, což je koneckonců nejdůležitější. Splňte si to, co je pro Vás nejdůležitější a co jste už dlouho odkládali. I to Vás příjemně nabije. Zázračný vliv na Vás má příroda, proto si dopřávejte odpočinek v lukách a kopcích, vyjeďte za turistikou a na hory.