Býk - Horoskop 2014

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Charakteristika Býka

Býk je zemské znamení, díky tomuto obvykle stojí pevně nohama na zemi, je racionální a na své okolí působí jako klidný a rozvážný. To také skutečně je, ale pouze do chvíle, než ho něco skutečně rozčílí, ne-li přímo rozzuří.  To se sice stává býkům hlavně v mladším věku, později už jen několikrát do roka, ale takové býčí zuření potom stojí za to. Jsou realisté a mívají pevné zásady. Lidé narození v tomto znamení bývají rovněž obdařeni velkou trpělivostí, vytrvalostí, odvahou, silnou vůlí a energií. Bývají dobrosrdeční a přes svůj realistický pohled na svět,  jsou často zároveň i umělecky nadaní. Jsou obvykle dobrosrdeční a nečiní jim potíže pomáhat slabším.

Zdravotní potíže si mohou přivodit svým nerozvážným chováním především v oblasti životosprávy. V jídle i pití bývají často nestřídmí a také odmítají pečovat o své zdraví. Jsou svéhlavý a nenechají si příliš radit, to patří k jejich negativním vlastnostem, které jim také často způsobují v životě ledasjaké potíže. Mají rádi svoji životní stabilitu a potřebují být finančně jištěni, aby se cítili klidně a spokojeně. Láska je pro ně v životě důležitá. Životního partnera či partnerku si vybírají obezřetně a s rozvahou, do vztahů se nevrhají po hlavě.  Rozhodnou-li se pro trvalý vztah, potom v něm obyčejně rádi setrvávají a ve vztahu hrají spíše pasivní roli. Jsou rádi opečováváni.    

Horoskop na rok 2014 pro Býka

Býčí tvrdohlavost mohla v minulém roce nejednomu z nich způsobit ledasjaké problémy. Krom složitějšího začátku roku by Vás v roce 2014 měla čekat spíše poklidná a spokojená období pohody. V druhé polovině roku pravděpodobně zažijete změny a nové plány do budoucna, neobávejte se jich, budou k dobrému. Zkoušejte nové záležitosti a podnikejte takové věci, po kterých již dlouho toužíte. Využijte svoji akční energii, neboť právě nyní je ta pravá a nejlepší doba ke změnám ve Vašem životě. Nezadaní Býci navíc mohou očekávat příchod spřízněné duše do jejich života a rozkvět zamilovanosti a lásky.

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Láska a domov bývají pro většinu Býků stěžejní životní hodnotou a je součástí jejich zázemí. Domov je přístavem klidu a bezpečí a od svého protějšku Býk očekává, že se na něj bude moci kdykoliv a téměř v čemkoliv spolehnout. Lásku však Býkům velice často ničí jejich vrozený workoholismus, pokud začne Býk trávit čas v práci na místo se svojí láskou, pak se nemůže příliš divit, že ten či ta se v takové situaci brzy poohlédne po někom jiném. V lásce bude zrozencům ve znamení Býka přáno zejména na jaře a v to hlavně v měsíci březnu. Nezadaní zrozenci mohou očekávat, že se v jejich životě objeví spřízněná duše. Zažijí významný zvrat a příliv lásky a vášně, který také zajistí větší pohodu a klid v jejich životě.

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

Co se týká zdraví, neměly by Býkům v následujícím roce hrozit nějaké závažnější zdravotní komplikace či potíže. Býci bývají poměrně odolní, mívají silnou konstituci, avšak jejich mínusem je, že obvykle odmítají důsledně pečovat o své zdraví. Příčiny jejich zdravotních obtíží mohou spadat do oblasti výživy, jídla a pití. Neměli by zapomínat na pravidelný pohyb a sport a vyvarovat se infekcím, ke kterým budou zejména v zimních a jarních měsících roku náchylnější. Úbytek energie a bolesti zad mohou být způsobeny jednak nedostatkem pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu, další možnou příčinou jsou pracovní problémy či obtíže v partnerském životě.

Horoskop 2014 - Pracovní předpoklady   

V zaměstnáních, kde je třeba klidných jedinců a jejich praktických schopností a rozhodnosti se zrozenci ve znamení Býka uplatňují dokonale. Jsou schopni udělat si skvělý přehled o probíhající situaci a také jsou schopní vytrvalé a usilovné práce. Pracují rádi v příjemném prostředí a svým tempem. Aby uspokojili své náročné potřeby, potřebují dobré finanční ohodnocení. V roce 2014 a to hned na jeho počátku, čeká zrozence ve znamení Býka řešení nepříjemného úkolu a především se po nich bude chtít zvládnutí náročného rozhodnutí. Uvažujte rozvážně a s chladnou hlavou, pokud si neuděláte na závažné rozhodnutí dostatek klidu, pak Vás daný problém natolik pohltí, že nebudete schopni jej vyřešit. Pokud však uspějete, pak si můžete být jisti, že vyřešením tohoto problému se nejen posunete, ale i zocelíte.