Blíženci - Horoskop 2014

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Charakteristika Blíženců

Blíženci, to je vzdušné znamení dvojčat, které se projevuje ve veškerém jejich konání a činění. Není pro ně větším problémem měnit místa pobytu, přátele, milence, zaměstnání i volnočasové aktivity rychlostí větru. I jejich nálady se mohou střídat jak aprílové počasí. Bývají družní a společenští, mají rádi zábavu a spoustu lidí kolem, samota je pro ně tíživá a nepříjemná. Bývají obvykle dobrými baviči, prožité historky si rádi tak trochu přibarvují, ale není to projev lhaní, jen jejich veselé představivosti.

Tito zrozenci jsou bystří a intelektově zdatní, jejich vrozená zvědavost je nutí stále poznávat a řešit nové problémy, jejich dokončení však často brání sklon k netrpělivosti. Velmi rádi poznávají různorodé záležitosti, vynikají také skvělou pamětí a tak se dá říci, že jsou novodobými renesančními bytostmi. Po psychické stránce mohou být někdy mírně labilní a typická je také jejich nerozhodnost. Obvykle nebývají příliš dochvilní. Láska je pro ně hra, dokážou být ve vztahu velmi vynalézaví, tvořiví a zapojují fantazii. Velice rádi flirtují a v mládí bývají nestálí. Nesnášejí stereotyp, jsou-li už do něj z nějakého důvodu uvrženi, pak se z optimistického a veselého Blížence stává nevrlý a kousavý jedinec.  Co se týká uzavření partnerství, pak je tento zrozenec sice nestálý, ale když ho přesvědčíte o svých kvalitách, pak k Vám přilne a nebude Vás chtít opustit. V pozdějším věku si váží klidného domácího zázemí a jistoty.

Horoskop na rok 2014 pro Blížence

Minulý rok byl pro Blížence poměrně náročnou zkouškou s mnohými úskalími a těžkými situacemi, proto je vhodné, aby si na počátku roku nového tito zrozenci udělali čas sami pro sebe a zapřemýšleli chvíli nad zhodnocením událostí minulých. Díky této chvíli pro sebe se Vám jistě podaří získat nový názor na věci a události, jež se ve Vašem životě momentálně dějí. Možná se Blížencům díky tomuto kroku podaří získat nový vhled do událostí a získání lepších a zdravějších názorů na věc. V první polovině tohoto roku budete muset čelit nepříjemným událostem ze strany přátel, v závislosti na těchto událostech se však zocelíte. Také se naučíte nebýt již tolik důvěřiví a tím pádem lidé z Vašeho okolí přestanou Vaší dobroty zneužívat. Příjemnou událostí tohoto období bude to, že naleznete nějakou zcela novou volnočasovou aktivitu, která pro Vás bude přínosem a možná i zjistíte, že po něčem takovém jste již dlouho toužili.  

Horoskop 2014 - Láska a vztahy

Blíženci potřebují ve vztahu svobodu a rozlet, mají toulavé boty. Jsou to mistři flirtu a mívají tendenci být přelétaví. Polapit Blížence bývá velmi složité, své city maskuje a ukrývá, ačkoliv bývají velmi hluboké. Čím více Blíženec miluje, tím těžší pro něj bývá své city reálně vyjádřit. V první polovině roku 2014 se milí Blíženci pravděpodobně budete potýkat se žárlivostí. Buďte opatrní, aby Vás Vaše žárlivost nedohnala k nějakému nepoctivému chování. Pravděpodobně byste toho totiž již brzy zalitovali a o milovanou osobu pravděpodobně přišli. V druhé polovině nadcházejícího roku by se Vám ve vztazích mělo všeobecně dařit významně lépe. Nechte se ve svých aktivitách podpořit svými přáteli nebo rodinou. Užívejte si harmonii, pohodu, štěstí a vyrovnanost, jež Vás očekávají. Je také pravděpodobné, že ve Vaší rodině se objeví nový přírůstek, oženíte se, či vdáte anebo potkáte novou osobu svého srdce. Ke konci roku 2014 žijte přítomností, nenechte se vláčet myšlenkami na to, co bude v budoucnosti.

Horoskop 2014 - Zdraví a energie

V roce 2014 bude v životě Blíženců docházet k mnohým změnám. Tyto změny Vás však nevyčerpají, naopak, dodají Vám spoustu nové energie. Nový elán potřebujete v tomto období do života naprosto nutně a tak se neobávejte vrhat se do nových dobrodružství, jež se Vám nabízejí a také výzev. Dveře novým možnostem máte tentokrát skutečně široce otevřené. Máte-li pocit, že ve Vašem dosavadním vývoji (ať už osobním nebo pracovním) Vás něco nebo někdo brzdil, pak se pokuste to změnit. Nebojte se ukázat, co ve Vás skutečně dřímá! Nedočkáte-li se podpory ze svého okolí, netrapte se. Raději věnujte pozornost novým lidem a elementům do Vašeho života vstupujících. Co se týká zdravotní stránky, měli by se zrozenci ve znamení Blíženců tento rok cítit velice dobře a spokojeně. Žádné výraznější zdravotní obtíže Vám nehrozí a veškeré probíhající změny ve Vašem životě by Vám měli přinášet elán, spokojenost a energii. 

Horoskop 2014 - Práce a kariéra

Přednostmi Blíženců jsou jejich nápaditost, energie, pracovitost a tvůrčí a organizační schopnosti. V oblasti zaměstnání a kariéry čeká v tomto roce Blížence pravděpodobně mnoho změn a veletočů. Vaše rodina a přátele Vás v tomto směru pravděpodobně podpoří, pokud ne, můžete se spolehnout na nové kolegy, kteří do Vašeho života vstupují. Ukážou Vám nové možnosti a směry, kterými se nadále vydávat. Všechny svoje plány ale dobře rozmýšlejte, někdy je sice potřeba zariskovat, ale to správné rozhodnutí je pro Vás letos stěžejní. Bude Vás totiž provázet ještě další nadcházející léta. Možná získáte nové zaměstnání, ale každopádně si buďte jistí, že Vaše úsilí o osobní rozvoj přinese ovoce, jak po stránce seberealizace, tak po stránce finančního ohodnocení. Rozhodně si tedy ve všech směrech polepšíte.